Müügi- ja tagastustingimused

Veebipoe Saunasemu.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Nordeks Invest OÜ (registrikood 14755794).

Müügitingimused kehtivad Veebipoest toodete ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Teave toote kohta on esitatud Veebipoes vahetult toote juures.

Tellimused

  1. Tellimuste esitamine: Teie tellimus loetakse esitatud hetkest, kui olete tasunud toodete eest.
  2. Tellimuste tühistamine: Tellimuse tühistamiseks võtke ühendust meie klienditoega.

Hinnad ja maksetingimused: Toodete või saunateenuse hinnainfot saate küsida päringuvormi kaudu. Peale seda saadame teile hinnapakkumise. Kui hinnapakkumine sobib, saadame arve.

Maksete eest tasumise valuuta on euro (euro – €).  

Tagastamine

Saunasemu ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 (neljateistkümne) päeva jooksul alates kätte saamise hetkest keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Ostja peab kasutama seda õigust vastutustundlikult ja tagastama kauba korralikus originaalpakendis, samuti tagastama kõik kauba komplekti kuuluvad osad. Kauba tagastamise kulud peab katma Ostja. 

Toote tagastamiseks tuleb esitada toote ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@saunasemu.ee hiljemalt 14 päeva jooksul toote kättesaamisest.

Muudatused tingimustes

Jätame endale õiguse neid müügitingimusi perioodiliselt uuendada. Kõik muudatused avaldatakse sellel lehel ning need jõustuvad kohe pärast avaldamist.

Scroll to Top