Sauna ehitus

Sauna ehitus - eramajadesse, korteritesse ning ärihoonetesse. Meie kliendid on nii eraisikud kui ettevõtted.

Saunasemu põhitegevuseks on saunaprojektide koostamine ja saunade ehitamine eramutesse. Sisesaunu eelistatakse tavaliselt kahel põhjusel, milleks on hind ja mugavus. Meie sauna ehituse teenuse esimeseks sammuks on alati tasuta konsultatsioon. Tuleme kohale, konsulteerime ja püüame koos leida alati vastavalt sinu soovidele lahenduse, et saaksid sauna, mida oled ammu igatsenud. Projekti koostamisel arvestab meie spetsialist ruumi suuruse, kasutajate arvu, piisava õhuringluse, ohutusnõuete ja disaini erisoovidega. Kui sul ei ole veel aimu, millist saunalahendust, lava või kerist eelistada, siis on meie spetsialist sulle igati abiks. Lõpuks kui oled kõigile oma küsimustele vastused saanud, leiliruumi kujundus on paigas, projekt koostatud ning hinnapakkumine sobib, siis saame peagi sauna ehitusega alustada.

Saunaruumi ehituse hind

Sauna ehituse hind ja aeg sõltub leiliruumi suurusest, materjali valikust, ruumi erisustest ja soovitud sauna keerukusest. Ka sellest, kas ruumi ette valmistus on tehtud või tuleb see teha meil. Näiteks võtab väiksema sauna ehitus keskmiselt viis päeva.

Saunamaterjalid

Lava- ja voodrilaudadena on kasutuses tavaliselt: haab, lepp, termo haab ja termo lepp. Soovi korral ei pea sa ehitusmaterjalide pärast muretsema, saame need parima hinnaga meie koostööpartneritelt. Neil on suur valik erinevaid lava- ja voodrilaudu, saunauksi ning revolutsioonlisi elektrikeriseid. Lõpetuseks paigaldab meie meister kerise ning sul jääb üle vaid saun soojaks kütta!

Meie teenused:

Pakume nii leiliruumi ehituse täisteenust kui ka vastavalt sinu vajadusele teenuseid eraldi: saunalava ehitamine, põranda plaatimine, saunakerise paigaldus,  voodrilaudade paigaldus, sauna lae ehitus, sauna soojustus, klaasseina valmistamine, klaasukse valmistamine, klaasseina paigaldus, saunaukse paigaldus.

sauna ehituse täispakett
Saada päring all oleva ankeedi kaudu
Tuleme kohale, kuulame sinu soove ning anname nõu
Koostame hinnapakkumise
Kui teile pakkumine sobib, saame ehitusega alustada hiljemalt nädala pärast

Võta meiega ühendust!

Scroll to Top